HR - strategiczne

ABSENCJA

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI efektywności procesów HR

Opis produktu

Nieobecność pracowników jest nieuniknioną częścią zarządzania kadrą i prowadzenia firmy. Oczywiście istnieje wiele bardzo dobrych powodów, dla których pracownik może być nieobecny w pracy, ale czasami może to zmienić się z drobnej niedogodności na problem. Kontrolujesz nieobecności na poszczególnych stanowiskach? Czy organizowane jest na ten czas zastępstwo? Jakie straty generują firmie nagłe absencje pracowników?

Ważnym jest monitorowanie nieobecności pracowniczych, by zaobserwować trend. Czy prowadzisz ewidencję nieobecności pracowników? Jeśli zastanawiasz się, jak lepiej zarządzać nieobecnością w pracy, jest to naprawdę kluczowa sprawa dla Twojego działu HR. Kolekcjonowanie danych z tego obszaru  może pomóc w zidentyfikowaniu trendów, nawyków lub wzorców, które mogą wymagać wsparcia lub interwencji ze strony zespołu HR. Wyższej jakości wnioski można wyciągnąć kategoryzując nieobecności według ich przyczyn, a nawet działów. Sprawdź jak radzisz sobie z zarządzaniem absencją przeliczając proponowany wskaźnik, zwłaszcza w korelacji z pozostałymi w grupie KPI HR.

Komplet wskaźników wpływających na plany strategiczne przedsiębiorstwa daję pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia dokonywanie szybkich zmian, mających na celu realizację nadrzędnych celów organizacji. Dostosujemy odpowiednie KPI dla Ciebie oraz specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, tworząc pełnowartościowe Tablice ułatwiające pracę kadry zarządzającej. Zamów je u nas lub skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy