MASZYNY - strategiczne

CZAS DO WYSTĄPIENIA AWARII

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w utrzymaniu ruchu

Opis produktu

Z jaką częstotliwością w ciągu roku zmagasz się z awariami? Każdy menadżer powinien starać się o jak największy wynik tego wskaźnika efektywności, jakim jest czas do wystąpienia awarii, gdyż świadczy on o prawidłowym funkcjonowaniu linii bez przestojów i przerw.

Prawidłowa eksploatacja maszyn, terminowe serwisowanie oraz wysoka jakość techniczna urządzeń zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia nieprawidłowości.  Poziom czasu dostępnego do produkowania wskazuje na to przez jaki okres możemy się spodziewać bezawaryjnej pracy linii produkcyjnej lub pojedynczej maszyny. Raportując o typie awarii w konkretnym urządzeniu, na podstawie danych historycznych, możliwym jest przewidywanie prawdopodobieństwa wystąpienia awarii. Ułatwia to planowanie produkcji przez wcześniejszą wymianę części, zamiast oczekiwania na kosztowną i czasochłonną awarię. Tylko komplet miar w grupie KPI utrzymanie ruchu przyniesie kompleksowy obraz sytuacji działania maszyn.

Komplet wskaźników wpływających na plany strategiczne przedsiębiorstwa daję pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia dokonywanie szybkich zmian, mających na celu realizację nadrzędnych celów organizacji. Dostosujemy odpowiednie KPI dla Ciebie oraz specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, tworząc pełnowartościowe Tablice ułatwiające pracę kadry zarządzającej. Zamów je u nas lub skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy