OBSŁUGA KLIENTA - jakościowe

% INCYDENTÓW

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w obsłudze klienta

Opis produktu

Które problemy z oferowaną przez Ciebie usługą, bądź produktem, są przez klientów zgłaszane do obsługi klienta? Czy prowadzisz ewidencje zgłoszeń? Sumienne raportowanie o kłopotach i problemach komunikowanych przez klientów, co pokaże nam % incydentów pozwoli wyłapać najczęstsze i najbardziej uciążliwe cechy oferowanego dobra, a najlepsza wiedza na ten temat pozwoli sprawniej udzielać pomocy.

Dzięki temu możliwym będzie stworzenie sekcji FAQ, bazy wiedzy by szybko rozwiązywać problemy użytkowników bez angażowania pracowników obsługi. Na podstawie tych samych zgłoszeń klientów możliwym jest również wprowadzenie ulepszeń produktu. To darmowe bodźce od najlepszych testerów wyrobu, które pozwalają podnosić standardy i poziom jakości w organizacji. Warto z tego korzystać i zbierać dane.


Wskaźniki efektywności KPI związane z obsługą klienta takie jak odsetek zgłaszanych incydentów można grupować rodzajowo, produktowo czy też typem problemu. Dowolnie dobrana interpretacja i analiza wskaźnika z pewnością przyniesie wymierne korzyści dla organizacji. Wskaźniki jakościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy