PRODUKT - finansowe

ROI MARKI

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu produktem

Opis produktu

Czy Twoja organizacja posiada kilka brendów? Czy działają one w obrębie tej samej gałęzi rynkowej? Która z nich jest bardziej efektywna i zyskowna? Dokonując porównania między poszczególnymi markami produktów lub usług pod względem ich rentowności warto posłużyć się wskaźnikiem efektywności jakim jest zwrot z inwestycji marki. ROI to podstawowy wskaźnik do mierzenia efektywności działania przedsiębiorstwa.

Jest on szczególnie przydatny w porównywaniu marek między sobą ze względu na jego obiektywność i uniwersalność stosowania oraz prostej interpretacji. Liczenie ROI marki sprawdza się w każdym typie inwestycji – tych z dużym jak i małym budżetem. Przelicz ten wskaźnik i dokonaj analizy porównawczej pomiędzy swoimi brendami. Która z nich dominuje? Z których odniosłeś największy zysk? ROI marki to wskaźnik z grupy KPI produkt, niezbędny do prawidłowej analizy efektywności działania organizacji.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy