KULTURA ORGANIZACJI - jakościowe

POZIOM REKOMENDACJI PRACOWNIKÓW

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI dot. kultury organizacji

Opis produktu

Czy podczas procesu rekrutacji zwracasz uwagę na listy referencyjne od poprzednich pracodawców kandydatów? Czy sugerujesz się rekomendacjami? Sprawdzanie referencji to jedno z najbardziej przydatnych narzędzi w arsenale menedżera zatrudniającego. Listy referencyjne mogą pomóc w weryfikacji i ocenie umiejętności zawodowych kandydata, zajmowanych wcześniej stanowisk, zakresu obowiązków, charakteru osobistego i dotychczasowych wyników w pracy.

Uzyskanie listów referencyjnych może pomóc złagodzić ryzyko zatrudnienia nieodpowiedniej osoby poprzez dostarczenie dowodów, że kandydat dobrze pasuje do stanowiska. Warto też rozszerzyć to narzędzie o stworzenie systemu rekomendacji. Polecona osoba bierze udział w normalnej rekrutacji, a jeśli zostanie zatrudniona – pracownik, który ją zarekomendował, jest nagradzany. W ten sposób łatwiej przeprowadzić proces rekrutacji, który jest znacznie szybszy i skuteczniejszy w doborze kandydatów. Sprawdź swój indeks rekomendacji, zoptymalizuj procesy rekrutacyjne i procesy w HR. Zobacz także inne wskaźniki z grupy KPI kultura organizacji. 

Wskaźniki jakościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy