PRAWNY - finansowe

WARTOŚĆ POZWÓW

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w obszarze prawa

Opis produktu

Jak dbasz o bezpieczeństwo i kulturę firmy? Podejmujesz działania, by wartość pozwów z roku na rok malała? Korzystnym dla firmy jest unikanie posiadania aktualnych pozwów, w charakterze powoda czy pozwanego. Każdy proces, zwłaszcza w roli pozwanego niesie za sobą mnóstwo kosztów, stresu, ale także jest wizerunkowo dużym obciążeniem.

Jedną z miar skuteczności działania outsourcowanych doradców prawnych czy Twojego działu prawnego jest wskaźnik wyznaczający wartość pozwów – spraw zamkniętych, jak i tych aktualnych. Każdorazowo, kiedy Zarząd rozstrzyga o podjęciu procesu, zawsze warto usiąść do stołu rozważając bardziej polubowne rozwiązania, np. ugody, co radca prawny czy kancelaria także może poprowadzić. Za Ciebie naniesiemy na wykres koszty, by Ty i Twoi menadżerowie sprawnie mogli kontrolować sytuację w organizacji przyspieszając wszystkie, kluczowe procesy decyzyjne. Sprawdź jak możemy usprawnić Twoją pracę. Przeanalizuj listę KPI działu prawnego i zarządzaj świadomie procesami i sporami.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy