FINANSE - strategiczne

POWTARZALNOŚĆ PRZYCHODU

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w finansach

Opis produktu

Zauważyłeś jakieś szczególne okresy w których odnotowujesz większe przychody? Od jakich czynników uzależnione są Twoje wyniki? Odwzorowanie wyniku z danego miesiąca w roku poprzednim to istotny indeks do oceny tego jak funkcjonowaliśmy w tym samym czasie, ale w latach ubiegłych. Co się zmieniło? Jakie czynniki występowały wtedy? Czy teraz są podobne, jak zmieniły się uwarunkowania rynkowe? Porównując okresy, odnotowujemy wzrosty czy spadki? Może przedsiębiorstwo dotyka sezonowość? Czy zbadałeś dokładnie jakie są czynniki zmienności lub powtarzalności przychodu?

Analiza powtarzalności przychodu jest jednym z podstawowych etapów do przygotowania rzetelnych planów finansowych przedsiębiorstwa. Poznanie czynników warunkujących cykliczność wyników pozwoli dokonywać dokładniejszych prognoz oraz elastyczniej dostosowywać się do turbulentnego otoczenia rynkowego. Zbadaj powtarzalność swoich przychodów – będzie to niezwykle proste jeśli skorzystasz z naszego, gotowego wskaźnika efektywności wraz z innymi z grupie KPI finanse. Dodatkowo z pomocą naszych ekspertów, nie tylko poznasz jak obliczać go w swoim przedsiębiorstwie ale i prawidłowo zinterpretujesz wynik, by wiedzieć jak ukierunkować swoje przyszłe działania.

Komplet wskaźników wpływających na plany strategiczne przedsiębiorstwa dają pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia dokonywanie szybkich zmian, mających na celu realizację nadrzędnych celów organizacji. Dostosujemy odpowiednie KPI dla Ciebie oraz specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, tworząc pełnowartościowe tablice ułatwiające pracę kadry zarządzającej. Zamów je u nas lub skonsultuj się z naszym ekspertem.

 

Do tej grupy polecamy