LOGISTYKA - operacyjne

CZAS PRACY KIEROWCÓW

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w logistyce

Opis produktu

Czy Twoi kierowcy prawidłowo przestrzegają czasu pracy? Czy w odpowiedni sposób dbasz o normy bezpieczeństwa w organizacji? Zaniedbanie na płaszczyźnie stosowania się do unijnych norm czasu pracy kierowcy może prowadzić do wypadków z powodu zmęczenia pracownika, ale także wysokich kar nakładanych przez między innymi Państwową Inspekcję Pracy.

Kierowca wykonujący swoją pracę w nieregulaminowym czasie stanowi zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego tak niezwykle ważną kwestią jest to by kontrolować godziny jakie pracownik spędza za kierownicą pojazdu, gdyż odpowiedzialność za ich przekroczenie spoczywa na właściciela organizacji. Licząc ten wskaźnik w grupie KPI logistyka:  czas pracy kierowców  możliwym jest odpowiednie planowanie harmonogramów, zapewniających kierowcom bezpieczną jazdę.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych realnym jest przeprowadzenie wartościowej analizy dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy