PRAWNY - operacyjne

PROCESOWANIE SPORU

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w obszarze prawa

Opis produktu

Jakimi zdolnościami negocjacyjnymi dysponują Twoi prawnicy? Prawnicy w dziale prawnym oprócz oczywistej wiedzy i znajomości z zakresu prawa, muszą także dokładnie znać misję, cel przedsiębiorstwa dla którego pracują, strukturę organizacyjną, bliższe oraz dalsze jego otoczenie. Przydatne w skutecznym działaniu jest także doświadczenie zawodowe, pozwalające sprawniej wykonywać obowiązki. Najbardziej kluczowa jednak będzie znajomość danej branży, w której działa Twoja firma: czy to telekomunikacja, czy energetyka, czy e-commerce – najważniejsze będzie doświadczenie radcy prawnego w danej dziedzinie.

Sprawdź, w jakim czasie średnio zespoły rozstrzygają spory, zawierają ugody czy prowadzą do wygranej procesu. Przelicz wskaźnik operacyjny z grupy KPI prawny i zinterpretuj go w aspekcie efektywności działań doradców. Każdy Zarząd chciałby, by procesowanie sporu było jak najkrótsze i jak najmniej kosztowne, a konsekwencje dla firmy jak najmniej obciążające.  Twoi menadżerowie, by nie dopuszczać do potęgowania się sporów powinni dbać o należytą staranność, nie przekraczać nor i zasad prawnych, dbać o zespół, a w przypadku sporów – prosić prawnika czy mediatora o wsparcie, by konfliktu nie pogłębiać.  Dokonaj analizy wszystkich wskaźników w grupie KPI dział prawny, a okaże się, że większość się przyda.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy