PRAWNY - finansowe

STAWKA PRAWNIKA

150  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w obszarze prawa

Opis produktu

Ile kosztują Cię prawnicy i ochrona interesów Twojej firmy? Podstawą prowadzenia biznesu powinna być skuteczna kontrola wszelkich kosztów – niezależnie od wielkości firmy i branży, w której działa.

Bez bieżącego pilnowania budżetu i dbania o cashflow łatwo popełnić błędy, które mogą mieć poważne konsekwencje. Monitorowanie wyników i ich kontrola pozwoli dokonywać optymalizacji i podejmować świadome decyzje finansowe. Na pewno nie raz pojawią się okoliczności, kiedy trzeba będzie kupić know how na zewnątrz, zatrudnić specjalistę radcę prawnego czy adwokata w danej dziedzinie, i będzie to o wiele droższe rozwiązanie czy specjalista prawnik na etacie. Dlatego warto mierzyć stawkę prawnika, nawet mając ryczałtowe rozliczenie możliwe jest przeliczenie roboczogodzin pracy. Kontrola finansowa może się negatywnie kojarzyć, jednak dzięki odpowiednio dobranym wskaźnikom kosztowym możliwym jest odpowiednie pogrupowanie kosztów ze względu na działy, co znacznie usprawnia bieżące monitorowanie wyników. Pełna wizualizacja wszystkich KPI działu prawnego da pogląd na efektywność prawną procesów, sporów i wygranych spraw.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy