ŚRODOWISKO - finansowe

KOSZT DZIAŁU OCHRONY ŚRODOWISKA

100  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w ochronie środowiska

Opis produktu

Czy jako manager kontrolujesz wydatki na poszczególne działy w swojej organizacji? Czy wiesz które wymagają największych nakładów? Przeliczanie wskaźnika efektywności jakim jest koszt działu ochrony środowiska sprzyja wielu analizom – planowaniu budżetów, zakupów, roboczogodzin, polityce cenowej. Pozwala planować całość ogólnych kosztów, także koszty rotacji czy szkoleń, wdrożeń itd.

Sam w sobie jest tylko liczbą, kwotą, jednak w zestawieniu z analizą porównawczą historycznych czasookresów oraz w zestawieniu do innych działów daje już dużo więcej informacji. Sprawdź wszystkie swoje oddziały, filie w regionach i porównaj wyniki na tablicy. Przeliczanie kosztu działu ochrony środowiska z grupy KPI ochrona środowiska pozwoli dokonywać lepszego budżetowania w przedsiębiorstwie, które ukażą długofalowe rezultaty dotychczas stosowanej polityki finansowej. Przejrzyj wszystkie inne kosztowe wskaźniki wybierz potrzebne Twojej firmie.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy