ŚRODOWISKO - finansowe

KOSZT UTYLIZACJI

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w ochronie środowiska

Opis produktu

W jaki sposób jest przeprowadzana utylizacja odpadów w Twojej organizacji? Czy zwracasz uwagę na ochronę środowiska? Czy zarządzasz na tyle sprawnie by sukcesywnie mniej utylizować? Podczas prowadzenia procesów wytwórczych czy usługodawczych pojawiają się produkty uboczne, w części gotowe do ponownego użycia lub niezbędne do utylizacji. Również w budynkach administracyjnych będą to odpady komunalne. Ważne, aby gospodarka odpadami prowadzona była zgodnie z regulacjami prawnymi, określonymi w ustawie o odpadach.

To kwestia niezwykle ważna w Polsce jak i w całej Unii Europejskiej. Jest również elementem społecznej odpowiedzialności biznesu, będącej istotnym zagadnieniem współczesnego rynku. Organizacja jest osadzona w pewnym otoczeniu, współistniejąca z najbliższym społeczeństwem, na które firma ma wpływ oraz znajduje się pod wpływem. Klienci, interesariusze oraz wszelkie jednostki, które odczuwają skutki podejmowanych decyzji, coraz częściej zwracają uwagę na etykę postępowania organizacji. Więc rozsądne gospodarowanie odpadami jest nie tylko prawnym obowiązkiem ale także strategicznym działaniem. Przelicz jakie koszty ponosisz w związku z utylizacją odpadów, jak możesz je optymalizować. Sprawdzałeś czy możliwym jest ograniczenie ich ilości poprzez efektywniejsze wykorzystanie surowca? Na bieżąco sprawdzaj ten wskaźnik w grupie KPI ochrona środowiska, koreluj go z kosztami i rodzajami surowców oraz dokonuj prawidłowych interpretacji. Pomożemy Ci w ich analizie.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy