ŚRODOWISKO - operacyjne

ZUŻYCIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w ochronie środowiska

Opis produktu

Czy jesteś w stanie przygotować plan optymalizacji wykorzystania energii elektrycznej w swoim przedsiębiorstwie? Żeby przygotować się poprawnie do procesu optymalizacji przedsiębiorstwo musi zidentyfikować czynniki, które wpływają na zużycie energii w organizacji oraz wdrożyć narzędzia, które zapewnią likwidację nadwyżek. Niezbędne w tym wypadku jest dokonywanie dłuższych pomiarów i obserwacji, by lepiej zrozumieć, w których miejscach oraz jak energia jest wykorzystywana.

Dzięki stałemu raportowaniu łatwiej jest przewidzieć koszty i sprawniej nimi zarządzać oraz zdefiniować obszary, gdzie pobór energii jest za duży, bądź gdzie jest ona marnowana. Stałe źródła informacji mogą zapewnić rachunki za energię lub odczyty z liczników. Wynik oraz interpretacja wskaźnika zużycia energii elektrycznej pomoże Ci zmniejszyć opłaty za rachunki, a także stać się determinantą do dokonania inspekcji maszyn i organizacji procesów. Obejrzyj wszystkie wskaźniki w grupie KPI ochrona środowiska i zdecyduj, które są Ci potrzebne.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

 

Do tej grupy polecamy