PRODUKT - jakościowe

ŚWIADOMOŚĆ MARKI

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu produktem

Opis produktu

Wskaźnik świadomości marki dotyczy zachowań klientów – w jakim stopniu odbiorcy są w stanie skojarzyć, przypomnieć lub rozpoznać markę. Mniej istotnym jest skojarzenie logo, motta czy dźwięku, najważniejszym to identyfikowanie marki z konkretnym typem produktów na podstawie ich cech charakterystycznych. Spośród Twoich potencjalnych odbiorców, wiesz ile procent jest w stanie skojarzyć produkt lub usługę, którą oferujesz z Twoją marką? To wiedza istotna nie tylko ze względu na dobre dane statystyczne. To czynnik, który w dużej mierze przekłada się na decyzje zakupowe potencjalnych klientów.

Warto go pielęgnować i podnosić jego poziom w prowadzonych procesach marketingowych, ponieważ już jeden kontakt klienta z marką pozostaje w jego pamięci i przy kolejnym zetknięciu wpływa na wrażenie i zachowanie odbiorcy wobec produktu lub usługi. Mimo tego, iż wynik wskaźnika świadomości marki nie mierzymy wynikiem finansowym, ma ona ogromny wpływ na wartość marki oraz ogólną sprzedaż, gdyż znajduje się na pierwszych i w ostatnich etapach decyzji zakupowych klientów. Sprawdź pozostałe wskaźniki w grupie KPI produkt i wybierz właściwe dla siebie.

Wskaźniki jakościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne Tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy