HR - finansowe

WYNAGRODZENIE CAŁKOWITE

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI efektywności procesów HR

Opis produktu

Czy oferowane przez Ciebie pensje, wraz z pakietami benefitów i dodatkami, są atrakcyjne dla kandydatów na objęcie stanowiska w Twojej firmie? Czy konkurencja nie proponuje lepszych warunków? Czy Twoi eksperci nie rozważają innych ofert? Dokonaj rozeznania. Sprawdź aktualne trendy na rynku przeglądając ogłoszenia pracy z podobnymi kryteriami. Możesz być zaskoczony, jak bardzo wzrosły pensje w niektórych sektorach. Niestety polityka jak najniższego wynagradzania pracowników nie jest dobrym rozwiązaniem. Przedstawienie minimalnych ofert utrudni lub nawet uniemożliwi domknięcie procesu rekrutacji.

W świecie walki i prześcigania się o najlepszych specjalistów, nieubłaganie wzrastają stawki wynagrodzeń. Ale czy z tego powodu trzeba przekraczać budżet? Niekoniecznie. Pozafinansowe elementy systemu wynagradzania są coraz bardziej istotnym czynnikiem wpływającym na decyzje i motywacje pracowników. Sprawdź średnie stawki wynagrodzeń w Internecie, przeszukaj podobne ogłoszenia pracy, negocjuj stawki z kandydatami, szacuj ile jesteś w stanie zapłacić i jakie zyski pracownik przynosi Twojej firmie. Przelicz wskaźnik wynagrodzenie całkowite z grupy KPI HR i przekonaj się jak aktualnie kształtują się Twoje stawki dokonując benchmarkingu. Nie pozwól, by niedoszacowane pensje stały się przyczyną odejść Twojej kadry.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy