PROJEKTY - strategiczne

ROBOCZOGODZINY PROJEKTÓW

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu projektami

Opis produktu

W trosce o ukończenie projektu zgodnie z określonymi terminami niezbędnym jest przeanalizowanie postępu praz z przeznaczonymi na poszczególne zadania roboczogodzinami. Czy realizacja zleceń idzie logicznie w czasie z „zaksięgowanymi” roboczogodzinami? Kierownik zespołu projektowego powinien posiadać nieustanną kontrolę nad realizacją zadań według zaplanowanego harmonogramu.

Wskaźnik roboczogodziny projektów koreluje z innymi wskaźnikami w grupie KPI zarządzanie projektami takimi jak budżet oraz harmonogram. W dokonywaniu analizy jest ich integralną częścią do wyciągnięcia przez managerów istotnych wniosków z punktu widzenia sprawnego zarządzania projektami. Systematyczne mierzenie roboczogodzin projektów wskaże nieefektywną alokację zasobów.

Komplet wskaźników wpływających na plany strategiczne przedsiębiorstwa daję pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia dokonywanie szybkich zmian, mających na celu realizację nadrzędnych celów organizacji. Dostosujemy odpowiednie KPI dla Ciebie oraz specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, tworząc pełnowartościowe tablice ułatwiające pracę kadry zarządzającej. Zamów je u nas, zleć ułożenie na tablicach lub skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy