ŚRODOWISKO - operacyjne

WIEK FLOTY AUT

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w ochronie środowiska

Opis produktu

Z którego roku pochodzi najstarszy pojazd, jaki posiadasz w swojej flocie?  Jaki procent z nich spełnia wymagane normy EURO? Auta służbowe oraz ich eksploatacja stanowią bardzo istotną pozycję kosztową budżetu przedsiębiorstwa. Warunkują nie tylko mobilność pracowników, ale także w bardzo dużym stopniu sprawność operacyjną całej firmy. Problem związany z zarządzaniem flotą nie polega tylko na ich odpowiedniej eksploatacji i utrzymaniu, największy pojawia się w momencie, kiedy przychodzi konieczność wycofania części z użytkowania w organizacji. Kiedy nadchodzi ten czas, gdy decydujesz o wymianie pojazdu?

Wybór floty pojazdów do organizacji w dużej mierze zależy od profilu jej działalności oraz charakteru. To główne czynniki, które są brane jako pierwsze pod uwagę. Kolejnym powinny być koszty wynikające z eksploatacji aut, koszty serwisowe oraz ich funkcjonalność. Zaprojektowana w odpowiedni sposób flota pozwala firmie na znaczne oszczędności finansowe, sięgające nawet kilkuset tysięcy złotych przy 100 autach firmowych użytkowanych przez okres 3 lat. Sprawdź czy przez średni wiek Twojej floty nie ponosisz większych kosztów. Czy poprzez wymianę mógłbyś zredukować nakłady finansowe ponoszone na paliwo? Czy kolejne koszty serwisowania starszych jednostek są opłacalne? Pomożemy Ci to obliczyć! Skorzystaj ze wskaźnika efektywności jakim jest wiek floty aut i poszukaj tu oszczędności dla swojej firmy. Zobacz także inne wskaźniki z grupy KPI ochrona środowiska i zleć ułożenie na tablicach.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy