JAKOŚĆ - operacyjne

PLANOWANE KONTROLE

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu jakością

Opis produktu

Czy zawsze realizujesz wszystkie kontrole zgodnie z przyjętym harmonogramem? Systematyczne dokonywanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych ma wspomóc pracę kadry zarządzającej. Ma wskazać wąskie gardła i pomóc w sprawnym zarządzani podległymi im działami. To element ciągłego doskonalenia organizacji pozwalającej w podejmowaniu walki na rynku z rosnącą w siłę konkurencją oraz realizowaniu potrzeb wymagających klientów.

Zaniechanie w dokonywaniu samokontroli może prowadzić do coraz większych dysonansów pomiędzy stanem faktycznym a przyjętymi standardami, które wykryte po czasie mogą okazać się bardziej kosztowne i trudne do poprawy. Zapanuj nad tym dokonując dokładnego harmonogramowania. Poznaj wynik wskaźnika efektywności planowane kontrole z grupy KPI jakość i wprawnie zarządzaj jakością w swojej organizacji.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy