BHP - operacyjne

PRACOWNICY W ODZIEŻY OCHRONNEJ

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w BHP

Opis produktu

Czy dbasz o to, by pracownicy produkcyjni zawsze ubierali odzież ochronną? Czy mimo wprowadzenia zasad bezpieczeństwa i higieny pracy są one przestrzegane w życiu codziennym Twojej firmy? Środki ochrony indywidualnej powinny być obowiązkowo noszone lub trzymane przez pracownika w celu ochrony przed zagrożeniami związanymi z występowaniem niebezpiecznych czynników w środowisku pracy.

Kontrola stosowania przez pracowników środków ochrony powinna być przeprowadzana każdego dnia przy każdej wizycie inspektora BHP. Raportuj jak często zdarzają się przypadki nieprzestrzegania przez zatrudnionych zasad BHP. Skoreluj to z innymi wskaźnikami jak wypadki ciężkie, śmiertelne, czy czas stracony z powodu wypadków i innych w grupie KPI bhp  i wyszukaj w nich przyczynowości. Zapobiegaj nieszczęśliwym zdarzeniom.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy