LOGISTYKA - finansowe

KOSZT TRANSPORTU NA 1 PACZKĘ

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w logistyce

Opis produktu

Jeśli jesteś w stanie wyodrębnić w swojej firmie procesy transportowe, wskaźniki dotyczące jednostkowych kosztów przewozów ładunków będą ważnymi, między innymi, w trakcie ustalania polityki cenowej oraz określania marży. Przeliczenie kosztu transportu na jedną paczkę w grupie KPI logistyka powoli na rzetelne określenie realnego kosztu przewozu ładunków w odniesieniu do jednostki przewozowej.

Ten miernik gospodarności odpowie managerowi na pytanie czy procesy, które już realizuje, są opłacalne oraz czy stosowany sposób przewozu nie generuje niepotrzebnych kosztów, które są jeszcze możliwe do zoptymalizowania. Wynik będzie podstawą do analizy polityki cenowej, rozplanowanych budżetów ale także do możliwej reorganizacji procesów logistycznych związanych z przewozem.

Do uzyskania pełnego obrazu sytuacji finansowej oraz kontrolowania wydatków polecamy skompletować KPI z grupy finansowej i jakościowej mierzonych w różnych rodzajach procesów i działów przedsiębiorstwa. Posiadamy szeroką gamę wskaźników możliwych do zaprezentowania na tablicach. Zamów je u nas, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy