LOGISTYKA - operacyjne

CZAS CYKLU REALIZACJI ZAMÓWIENIA

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w logistyce

Opis produktu

Z perspektywy klienta cykl zamawiania, wysyłki i oczekiwania na dostawę jest częścią procesu zakupów. Ten kluczowy wskaźnik jest krytycznym miernikiem wydajności łańcucha dostaw w operacjach biznesowych. Realizacja zamówień to ważny wskaźnik dla organizacji, zwłaszcza dla działów takich jak obsługa klienta, produkcja czy logistyka.

Obecnie klienci coraz częściej oczekują krótkiego czasu oczekiwania i szybkiej dostawy zakupionego towaru lub usługi. W przypadku przedsiębiorstw pomiar wskaźnika czas cyklu realizacji zamówień może pomóc w identyfikacji marnotrawstwa i nieefektywności w programach produkcyjnych, magazynowych i dostawczych. Firmy, które śledzą ten wskaźnik, mogą identyfikować obszary problemowe i ulepszać swoje procesy. Ten wskaźnik wydajności ściśle koreluje z satysfakcją klienta. Ponieważ krótsze czasy oczekiwania po stronie klienta generalnie prowadzą do wyższego poziomu zadowolenia. Oznacza to, że firma robi wszystko, co w jej mocy, do szybkiego dostarczenia produktu do klienta.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy