R&D - operacyjne

CZAS WDROŻENIA PROCESU

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w obszarze badań i rozwoju

Opis produktu

Jak szybko w Twojej organizacji idea zmienia się w realny plan? Czy mierzyłeś kiedyś ile czasu zajmuje Twoim zespołom przekształcenie pomysłów do momentu, kiedy wchodzą one w życie? Sprawdź jak sprawny jest Twój zespół badawczy. Ile czasu zajmuje mu opracowanie dokumentacji oraz zorganizowanie niezbędnych zasobów od momentu doprecyzowania pierwotnego pomysłu na projekt. Taka wiedza managera umożliwi w przyszłości bardziej dokładne planowanie strategiczne i ułatwi układanie planów finansowych.

Kategoryzując projekty według ich rodzajów, sprawdź jak sprawnie przebiega proces wdrażania zmian do organizacji. Czy na drodze do usprawnień stoją przeszkody opóźniające zmianę? Co można zmienić by dokonywać udoskonaleń szybciej? Mierzenie czasu wdrożenia procesu pozwoli w przyszłości porównywać uśrednione dane historyczne, dokonywać porównać oraz zauważać miejsca w których można dokonać optymalizacji. Liczenie pozostałych wskaźników KPI R&D przyniesie szerszy obraz działu.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy