LOGISTYKA - jakościowe

% USZKODZONYCH PRZESYŁEK

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w logistyce

Opis produktu

Organizując procesy transportu surowców, półproduktów czy wyrobów gotowych sposób pakowania oraz zabezpieczenia ich przez czynnikami zewnętrznymi, na które są narażone w trakcie przewozu, jest istotną kwestią dotyczącą bezpieczeństwa oraz jakości usługi. Czy kontrolujesz ile uszkodzonych przesyłek wysyłasz kontrahentom? Lub wiesz ile takich zostaje Ci przekazanych od dostawców?

Przeliczenie wskaźnika efektywności jakim jest % uszkodzonych przesyłek, ważny w grupie KPI logistyka pozwoli Ci zweryfikować czy sposób pakowania towarów jest odpowiedni na tyle, by bezpiecznie przetransportować ładunek, niezależnie czy jest transport od dostawcy czy organizujesz go samodzielnie do kontrahentów. Na podstawie osiąganych wyników manager może wyznaczyć odpowiedni poziom uszkodzonych przesyłek dopuszczalnych do wykrycia w okresie oraz zacząć wdrażać standardy jakości, które mogą stać się wkrótce atrakcyjną częścią oferty dla kontrahentów, podstawą do negocjacji cen z dostawcami lub po prostu podnosić satysfakcje i lojalność klientów.

Wskaźniki jakościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to, z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy