E-COMMERCE - finansowe

KOSZT POZYSKANIA NOWEGO KLIENTA E-COMMERCE

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w ecommerce

Opis produktu

Ile kosztuje Twój internetowy klient? Jakie nakłady musiałeś ponieść, by potencjalny nabywca stał się Twoim klientem? Koszt pozyskania klienta nie jest tylko wynikiem finansowym, ale także wyznacznikiem efektywności kampanii marketingowych funkcjonujących online. Korelacja tego wskaźnika z kosztami marketingu, wskaże menadżerom pełny obraz skuteczności ich działań.

Przez przeliczenie wskaźnika kosztowego dowiesz się ile średnio kosztuje Cię jeden klient online, jak duża inwestycja czeka Zarząd na rzecz dalszego rozwoju firmy, a w połączeniu z innymi wskaźnikami możliwym będzie obliczenie średniego dochodu z jednego klienta, który zrobił zakupy lub skorzystał z usług za pośrednictwem strony internetowej. To uniwersalny KPI, który można obliczać oraz interpretować w kontekście całej firmy, działów lub poszczególnych kampanii marketingowych. Jednak tylko pełen komplet wskaźników z grupy KPI e-commerce da kompletny pogląd na przyczyny i skutki wyników handlowych przedsiębiorstwa.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy