R&D - operacyjne

CZAS ODPOWIEDZI NA POMYSŁY

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w obszarze badań i rozwoju

Opis produktu

Czy Twój zespół do spraw rozwoju jest kreatywny i przynosi wiele pomysłów? Zawsze poświęcasz wystarczająco uwagi by przeanalizować ich koncepcje? Są one twórcze i adekwatne? Czy zazwyczaj są zbyt kosztowne do wdrożenia? Ile czasu zwykle na nie odpowiadasz? Jeśli chcesz być o krok przed konkurencją musisz inwestować w swój rozwój. Dlatego dział R&D nazywany jest tez inaczej kolebką innowacji i sukcesu firmy. Odpowiedni zespół, budżet i menadżer potrafią dokonać przełomowych zmian w organizacji.

Jednak by mogły się one realnie dokonać, niezbędnym jest sprawny proces wewnętrznej komunikacji w przedsiębiorstwie. Do kompletnego zarządzania wdrażanym przez R&D projektem konieczny jest bieżący przepływ informacji z pozostałymi działami przedsiębiorstwa (np. z działem marketingu, działem ds. jakości czy działami produkcyjnymi). Zmierz czas odpowiedzi na pomysły działu badań i rozwoju, sprawdź czy przypadkiem nie hamujesz ich działań poprzez zbyt długi proces decyzyjny, który podejmujesz. Może jest to przyczyną małej ilości sukcesów w organizacji? Może moglibyście rozwijać się szybciej? Zbadaj pozostałe KPI R&D i licz wyniki.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy