MAGAZYN - operacyjne

WYKORZYSTANIE POWIERZCHNI MAGAZYNOWEJ

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu magazynem

Opis produktu

Wskaźnik służy do poprawy sprawności powierzchni magazynowej dzięki zastosowaniu procesów optymalizacji przy składowaniu zapasów. Czy zastanawiasz się nad poprawą funkcjonalności swojego magazynu? Szukasz możliwości na polepszenie przyjmowania, składowania oraz wydawania towarów? KPI ten może być mierzony przez przedsiębiorstwo z każdej branży, które posiada dowolnej wielkości magazyn i dostrzega w jego ogniwach pewne nieprawidłowości, lub szuka sposobu na zwiększenie potencjału całej powierzchni.

Na całe centrum magazynowe składają się odpowiednie powierzchnie: użytkowa, pomocnicza, przyjęcia i wydania, składowania. Podział na wyodrębnione sekcje znacząco wpłynie na poprawę przepływu informacji i zasobów, zarówno między obszarami, jak i między główną siedzibą przedsiębiorstwa. Dzięki dogłębnej analizie organizacyjno-logistycznej firmy, można dostrzec newralgiczne działy, które nie funkcjonują w pełni poprawnie. Widząc tę różnice można skupić swoje działania na rozwiązaniu konkretnego problemu. Łącząc natomiast całość wskaźników z działu KPI magazyn dostrzeżesz więcej biznesowych uwarunkowań.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy