PRODUKT - jakościowe

SIŁA MARKI

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu produktem

Opis produktu

Jak zmierzyć siłę marki? Jako aktywo niematerialne, może stanowić przedmiot obrotu na rynku – czyli posiada wymierną wartość rynkową, którą można oszacować w powszechnie akceptowanych i używanych jednostkach. To źródło dodatkowych korzyści i wpływów otrzymywanych przez przedsiębiorcę ponad sprzedaż produktów bądź usług oznaczonych daną marką, w porównaniu do produktów substytucyjnych innych wytwórców.

Siła marki jest wskaźnikiem potencjału konkurencyjnego marki. O jej poziomie decyduje kilkanaście różnych czynników, między innymi pozycja rynkowa firmy, która w znacznej mierze wpływa na postrzeganie organizacji przez klientów oraz ich zachowań. Przelicz ten wskaźnik i przekonaj się o ile jesteś przed swoimi konkurentami. Jaką przewagą dysponujesz występując na rynku pod swoją firmą. Jaką wartość reprezentuje Twoja marka? Oblicz siłę swojej marki korzystając z wskaźników z grupy KPI produkt.

Wskaźniki jakościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne Tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy