JAKOŚĆ - jakościowe

WADLIWE PRODUKTY Z POWODU REKLAMACJI

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu jakością

Opis produktu

Masz poczucie, że wszystkie produkty gotowe opuszczające linie są wysokiej jakości, a mimo wszystko zdarzają się sytuacje, że klient powraca z reklamacją? Czy sprawdzasz, których Twoich produktów to dotyczy? Jakie są przyczyny reklamacji?  Kontrola jakości w sposób ciągły udoskonala proces produkcji praz pozwala na dokonywanie kontroli poprawności działania oraz wyników linii produkcyjnej. Dokonywanie inwestycji w tym obszarze organizacji zapobiega powstawaniu potencjalnych strat z ewentualnego wypuszczenia wadliwych produktów na rynek.

Niestety, świat nie jest doskonały i zdarzy się, że z linii może zejść produkt nieidealny, a niezidentyfikowany przez wyrywkową kontrolę opuści magazyn przedsiębiorstwa. Zgłoszone przez klientów reklamacje powinny być raportowane. Produkt powinien być identyfikowalny tak, by rozpoznać serię w której powstał, komponenty, materiały, surowce, które zostały użyte do jego budowy oraz sposób wykonania kontroli jakości, którą przeszedł. Tak dokładne informacje pozwolą nie tylko dociec przyczyny powstałej wady, ale również udoskonalić sposoby dokonywania kontroli jakości. Przelicz wskaźnik efektywności wadliwe produkty z powodu reklamacji i nieustannie podnoś standardy jakościowe w swojej organizacji. Pomożemy Ci w tym! Cała tablica z KPI jakość pomoże najbardziej.

Wskaźniki jakościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne Tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy