LOGISTYKA - operacyjne

WIEK ZAPASÓW

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w logistyce

Opis produktu

Ile czasu towar znajduje się magazynie zanim zostanie sprzedany, bądź wykorzystany w dalszych procesach? Ile dni, ile miesięcy materiał leży w magazynie? Sprawne zarządzanie zapasami to jeden z istotnych czynników wspierających osiąganie planowanego wyniku finansowego.

Zbyt długi okres będzie stanowił dla managera informację, że nieefektywnie zarządza zasobami, mrożąc gotówkę przedsiębiorstwa w zapasach magazynowych firmy. Optymalny wynik w dużej mierze zależy od profilu działalności, od stosowanej technologii produkcji, czy strategii działania przedsiębiorstwa czy efektywnej polityki magazynowej.  Kontrolowanie wieku zapasów w grupie KPI logistyka oraz jego optymalizowanie poprawia płynność finansową przedsiębiorstwa, rentowność i przyczynia się bezpośrednio do spadku kosztów.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy