LOGISTYKA - jakościowe

% PRZESYŁEK Z USZKODZONYM WYROBEM GOTOWYM

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w logistyce

Opis produktu

Czy kontrolujesz ile towaru, który dostarczasz, bądź jest Ci dostarczany, jest uszkodzony? Czy ustalasz ze swoimi dostawcami i odbiorcami jaki procent takich przesyłek jest dopuszczalny w danym okresie, w ramach danej umowy? Ustanawianie standardów jakościowych to element niezbędny do prawidłowego funkcjonowania systemu zarządzania organizacją, ponieważ mają one bezpośredni wpływ na efektywność jej działania na rynku.

Monitorowanie otrzymywanych dostaw wraz ze zliczeniem uszkodzonych wyrobów może stać się istotną kwestią w negocjowaniu umów, bądź być wystarczającą podstawą do przemyślenia kwestii zmiany dostawcy. Równocześnie ten wskaźnik efektywności może być stosowany wewnątrz organizacji do kontrolowania wewnętrznych transportów towarów. Analiza wyników skorelowana z innymi czynnikami może przynosić przydatne informacje dotyczące sposobu przewożenia towarów, bądź ich pakowania. Mierząc % przesyłek z uszkodzonym wyrobem gotowym typowym w grupie KPI logistyka i będąc świadomym, ile przesłanego materiału jest zniszczonego oszacujesz poniesione straty lub będziesz w stanie wnieść reklamacje lub  zwrot kosztów do zakontraktowanego dostawcy.

Wskaźniki jakościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy