LOGISTYKA - finansowe

KOSZT TRANSPORTU

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w logistyce

Opis produktu

Jeśli w procesach działalności Twojego przedsiębiorstwa można wyodrębnić transport jakichkolwiek zasobów, jako odpowiedzialny manager, powinieneś znać dokładnie jego koszt. Wskaźnik efektywności jakim jest koszt transportu w grupie KPI logistyka powinien zostać przeliczony i przeanalizowany przez głównego kierownika organizującego i planującego przewozy.

Daje on generalny podgląd na opłacalność tego przedsięwzięcia oraz rzutuje na politykę cenową, wydatki oraz strategię działania przedsiębiorstwa.  Możliwym jest porównanie tego KPI do zebranych danych historycznych oraz określenia ewentualnej sezonowości. Tak szeroki obraz kosztów pozwala zauważać zmiany zachodzące pod wpływem różnych czynników. Koszt transportu odgrywa niezwykle istotną rolę w procesie właściwego budżetowania kosztów transportu, dla sprawnego zarządzania całością kosztów.

Do uzyskania pełnego obrazu sytuacji finansowej oraz kontrolowania wydatków polecamy skompletować KPI z grupy finansowej mierzonych w różnych rodzajach procesów i działów przedsiębiorstwa. Posiadamy szeroką gamę wskaźników możliwych do zaprezentowania na tablicach. Zamów je u nas, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy