E-COMMERCE - strategiczne

TRAFFIC W E-COMMERCE

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w ecommerce

Opis produktu

Ruch w witrynie (traffic) odnosi się do użytkowników sieci, którzy odwiedzają witrynę. Mierzony jest w wizytach, czasami nazywanych „sesjami” i jest to powszechny sposób mierzenia skuteczności firmy online w przyciąganiu odbiorców. W marketingu nie wystarczy wiedzieć, ile osób odwiedza Twoją witrynę – musisz też wiedzieć, skąd pochodzą. Identyfikacja różnych źródeł ruchu w sieci pozwala na segmentację odbiorców i sprawdzanie, jakie kampanie i narzędzia działają na rzecz osiągnięcia Twoich celów.

Ruch w witrynie to nie wszystko, to nie koniec wszystkich pomiarów wydajności e-commerce. Jednak nadal jest to świetny punkt wyjścia do określenia popularności i widoczności witryny, od którego można wyjść, by dalej liczyć konwersje użytkowników. Jaki jest ruch na Twojej witrynie? Co zrobić by go zwiększyć? Metryki marketingowe, takie jak ruch w sieci, nie mogą być przeglądane samodzielnie. Koncentrując się na jednej metryce, nie uwzględniamy całego obszaru wymagającego poprawy. Analizując pełen widok i optymalizując obszary o słabszej wydajności, sklepy e-commerce zapewniają swoim klientom najlepsze możliwe wrażenia przy jednoczesnej maksymalizacji przychodów. Proponujemy więc korelację traffic z konwersjami i ich kosztami z grupy KPI e-commerce.

Komplet wskaźników wpływających na plany strategiczne przedsiębiorstwa daję pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia dokonywanie szybkich zmian, mających na celu realizację nadrzędnych celów organizacji. Dostosujemy odpowiednie KPI dla Ciebie oraz specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, tworząc pełnowartościowe Tablice ułatwiające pracę kadry zarządzającej. Zamów je u nas lub skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy