LOGISTYKA - finansowe

KOSZT SYSTEMU LOGISTYCZNEGO

100  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w logistyce

Opis produktu

Systemy logistyczne są już nieoderwalną częścią sprawnego zarządzania elementami jak produkcja, transport, magazynowanie oraz relacje z dostawcami. Korzystając z systemów wspierających działalność przedsiębiorstwa niezbędnym jest kontrolowanie wydatków związanych z utrzymaniem jej struktury, wdrożenia, serwisowania i obsługi. Kontrolę nad systemami powinny mieć osoby odpowiedzialne za sprawną logistykę w przedsiębiorstwie. Informacja o kosztach będzie istotna nie tylko dla działu finansowego i logistycznego ale także dla zarządu.

Zmierz czy efektywność systemu logistycznego z którego korzystasz, przeważa nad kosztami poniesionymi z tytułu jego wdrożenia i funkcjonowania w firmie. Analiza kosztu systemu logistycznego w grupie KPI logistyka  pozwoli dokonywać porównań pomiędzy poszczególnym typami systemów zarządczych w korelacji do działów w celu odnalezienia najbardziej optymalnego ekonomicznie rozwiązania.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy