HR - finansowe

ŚWIADCZENIA POZAPŁACOWE

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI efektywności procesów HR

Opis produktu

Czy świadczenia pozapłacowe faktycznie wpływają na zwiększenie motywacji w pracy? Który z możliwych wariantów zorganizowałeś w swoim przedsiębiorstwie? Poza podstawowym wynagrodzeniem pracownicy mogą otrzymywać wiele innych świadczeń. Niektóre wynikające z obowiązku pracodawcy, inne zależne od jego dobrej woli. Potocznie możemy w tym kontekście mówić o owocowych czwartkach, karcie do klubów sportowych, telefonie i pojeździe służbowym do celów prywatnych, zniżkach pracowniczych czy darmowych kursach. Wszystkie dodatki do wynagrodzenia, które wynikają z woli pracodawcy i nie są uwarunkowane przepisami prawa, nazywane są benefitami.

Poszczególne przedsiębiorstwa prześcigają się w ilości oraz w zasadach ich wręczania. Dla wielu pracowników to istotny element wynagrodzenia. Mogą też one decydować o chęci zmiany pracy lub pozostania w organizacji. Świadczenia pozapłacowe stały się elementem motywowania pracowników i zmniejszenia retencji. Czy orientowałeś się jak Twoja firma wypada w tej materii na tle konkurencji? Czy może to być element, który zadecyduje o pozostaniu specjalistów w firmie? Przeanalizuj świadczenia pozapłacowe z grupy KPI HR i nie pozostaw tego przypadkowi.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

 

Do tej grupy polecamy