PRODUKT - strategiczne

GŁĘBOKOŚĆ MARKI

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu produktem

Opis produktu

Jak oceniasz swoje relacje między klientami? Czy utrzymujesz z nimi stały kontakt? Budowanie stałej relacji poprzez bezpośrednią komunikację z odbiorcami wpływa na ich zachowania wobec marki, będąc w procesie decyzyjnym, przy zakupie towarów lub usługi. To także kolejny element budowania świadomości marki, a także siły rozpoznawalności i kojarzenia przez konsumentów, firmy z produktem.

Wskaźnik efektywności dot. głębokości marki to zdolność marki do komunikowania się z konsumentami. Wpływ na wynik ma zwłaszcza dobór adekwatnego typu narzędzi i kanałów do specyfiki branży oraz oferowanego produktu lub usługi. Jaką responsywność osiągasz publikując na social mediach? Zbadaj jakość kontaktu utrzymywanego z Twoimi odbiorcami. Jak możesz go poprawić? Czy używasz odpowiednich kanałów do oferowanego produktu? Przelicz głębokość marki z grupy KPI produkt. Skonsultuj się z naszym ekspertem, pomożemy Ci dobrać więcej wskaźników, byś nieustannie mógł poprawiać swoje wyniki.

Komplet wskaźników wpływających na plany strategiczne przedsiębiorstwa daję pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia dokonywanie szybkich zmian, mających na celu realizację nadrzędnych celów organizacji. Dostosujemy odpowiednie KPI dla Ciebie oraz specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, tworząc pełnowartościowe Tablice ułatwiające pracę kadry zarządzającej. Zamów je u nas lub skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy