SOCIAL MEDIA - operacyjne

ZWROT Z INFLUENSERÓW

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w social media

Opis produktu

ROI Influencerów, istnieje coś takiego? Współcześnie tak. Społeczeństwo staje się coraz bardziej cyniczne w stosunku do reklam nadawanych ogólnemu odbiorcy. Reklamodawcy zaczęli używać social media do sprzedaży swoich towarów.

Świat reklamy odkrył, że kiedy mogą zachęcić ludzi do polecania ich produktów online, zyskują wyjątkową przewagę nad konkurencją. Popularnym więc staje się przypisywanie promocji produktów osobom rozpoznawalnym w social media. Warto sprawdzać ich zasięgi i logicznie łączyć produkt z influencerem, a przede wszystkim, wartościami jakie przedstawia publiczności. Koreluj sprzedaż produktu ze źródłem pozyskania klienta. ROI influenserów to jeden z ciekawszych do obliczeń wskaźników w grupie KPI social media.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy