SOCIAL MEDIA - strategiczne

LICZBA FOLLOWERSÓW

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w social media

Opis produktu

Jak efektywnie zarządzać followersami? Co zrobić, by utrzymać ich liczbę? Przyciągnięcie uwagi użytkownika jest jednym z łatwiejszych zadań dla marketingowca. Jednak zatrzymanie uwagi potencjalnego klienta, aż do finalizacji transakcji stanowi ogromne wyzwanie. Często zdarza się, że kontakt urywa się w połowie lub niemal na mecie. I mimo dużej liczby leadów, przekierowań, konwersji rezultaty sprzedażowe nie są zadowalające.

Kluczowym jest dokładne zdefiniowanie poszczególnych etapów lejka sprzedażowego. Prawidłowo skonstruowany pozwala określić długość cyklu sprzedażowego, a tym samym stworzyć plan działania realizującego cele biznesowe. Przelicz wskaźnik liczba followersów z grupy KPI social media i sprawdź jak dobrze masz skonstruowany lejek. Czy taka forma zaangażowania użytkownika przekłada się na jego lojalność i realne transakcje? Sprawdź to!

Komplet wskaźników wpływających na plany strategiczne przedsiębiorstwa daję pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia dokonywanie szybkich zmian, mających na celu realizację nadrzędnych celów organizacji. Dostosujemy odpowiednie KPI dla Ciebie oraz specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, tworząc pełnowartościowe Tablice ułatwiające pracę kadry zarządzającej. Zamów je u nas lub skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy