E-COMMERCE - strategiczne

KONWERSJA

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w ecommerce

Opis produktu

Konwersja w marketingu ma miejsce, gdy odwiedzający Twoją witrynę osiągnie pożądany cel. W ten sposób przekształcają się z odwiedzających w potencjalnych klientów lub, jeśli coś kupują, w klientów. Konwersja ma miejsce, gdy ktoś zmienia się z pasywnego użytkownika w aktywnego, zainteresowanego użytkownika lub klienta. Konwersje to zasadniczo realizacja celu. Słowo „konwersja” można zastosować do każdego działania, które użytkownik wykonuje w Twojej witrynie, które jest w jakiś sposób wartościowe.

Idealną konwersją jest przekształcenie użytkownika, odwiedzającego w klienta, które następuje, gdy ktoś dokonuje zakupu. Jednak inne z działań na stronie również są cenne, a wiele mniejszych konwersji to kroki, które mogą pomóc odwiedzającym w przybliżeniu się do dokonania transakcji. Jakie typy konwersji wyróżniasz na swojej stronie? Śledząc konwersje, możesz zrozumieć, co interesuje Twoich klientów, jakie taktyki marketingowe działają i gdzie Twój marketing może nie działać, jeśli użytkownicy nie dokonają konwersji. Śledzenie tych informacji może pomóc w dostosowaniu taktyk witryny, marketingu i sprzedaży w celu poprawy rentowności. Komplet KPI e-commerce jest w stanie zwizualizować wyniki Twojej firmy, zajrzyj do sklepu i wybierz adekwatne dla siebie.

Komplet wskaźników wpływających na plany strategiczne przedsiębiorstwa daję pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia dokonywanie szybkich zmian, mających na celu realizację nadrzędnych celów organizacji. Dostosujemy odpowiednie KPI dla Ciebie oraz specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, tworząc pełnowartościowe Tablice ułatwiające pracę kadry zarządzającej. Zamów je u nas lub skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy