KADRY - finansowe

KOSZT SYSTEMU KADROWEGO

100  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu kadrami

Opis produktu

Systemy kadrowe są już nieoderwalną częścią sprawnego zarządzania oraz uważane są za narzędzie informatyczne o fundamentalnym znaczeniu dla każdego przedsiębiorstwa. Korzystając z systemów wspierających działalność przedsiębiorstwa niezbędnym jest kontrolowanie wydatków związanych z utrzymaniem jej struktury, wdrożenia, serwisowania i obsługi. Kontrolę nad systemami powinny mieć osoby odpowiedzialne za płace w przedsiębiorstwie. Informacja o kosztach będzie istotna nie tylko dla działu finansowego i kadrowego ale także dla Zarządu.

Istnieje szereg korzyści opowiadających za wdrożeniem systemu kadrowo-płacowego w firmie, między innymi jest to łatwy i szybki dostęp do danych, spadek liczby błędów spowodowanych ludzką nieuwagą lub brakiem zgodności z aktualnymi przepisami czy wyższa ogólna wydajność działu kadr i płac. Pełna analiza tego wskaźnika obejmować będzie ocenę efektywności systemu kadrowego w odniesieniu do kosztów ponoszonych z tytułu jego wdrożenia i funkcjonowania w firmie. Tego typu interpretacja pozwoli dokonywać porównań pomiędzy poszczególnym typami systemów zarządczych w celu odnalezienia najbardziej optymalnego ekonomicznie rozwiązania. Zajrzyj na listę wszystkich wskaźników KPI kadry i zarządzaj efektywnie już dziś.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je tobie zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy