PROJEKTY - finansowe

KOSZT DZIAŁU PM

100  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu projektami

Opis produktu

Czy jako manager kontrolujesz wydatki na poszczególne obszary projektowe w swojej organizacji? Czy wiesz które wymagają największych wkładów? Przeliczanie wskaźnika efektywności jakim jest Koszt działu projektowego sprzyja wielu analizom – planowaniu budżetów, zakupów, polityce cenowej.  Połączenie tego wskaźnika z innymi w grupie KPI zarządzanie projektami da pełniejszy obraz zarządzania projektem.

Przeliczanie kosztu działu projektowego pozwoli dokonywać lepszego budżetowania w przedsiębiorstwie, które ukażą długofalowe rezultaty dotychczas stosowanej polityki finansowej. To interesujący wynik, który daje możliwość porównywania go w okresie na podstawie danych historycznych, a także jest możliwy do porównania między innymi jednostkami, działami czy strukturami.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych i operacyjnych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy