PROJEKTY - finansowe

BUDŻET PROJEKTU

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu projektami

Opis produktu

Czy Ty, bądź Twoi kierownicy zespołu, zawsze dokładnie przykładacie się do planowania finansowego nadchodzących projektów? Czy realizacja przebiega zawsze zgodnie z budżetem, czy często niezbędnym jest dofinansowanie projektów? Alokacja zasobów niezbędnych do wykonania projektu w ujęciu wartościowym jest podstawowym działaniem oraz dokumentem planistycznym projektu. Warto połączyć ten wskaźnik z innymi w grupie KPI zarządzanie projektami.

Dokonywanie pomiaru wykonania budżetu projektu w kategoriach finansowych prowadzi do antycypacji problemów, harmonizacji działań, zapewnia precyzyjną komunikację zdarzeń, spełnia funkcję motywujące menadżerów a także stanowi składnik ich oceny poprzez stopień wypełnienia budżetu. Kontrolowanie wydatków na projekt zgodnie z założonymi celami pozwoli nie tylko na jego terminową realizację lecz także pozwoli uniknąć pilnego reorganizowania planów finansowych organizacji w celu dofinansowania projektów.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy