MAGAZYN - finansowe

KOSZT SYSTEMU MAGAZYNOWEGO

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu magazynem

Opis produktu

Systemy magazynowe są nieoderwalną częścią sprawnego zarządzania elementami jak produkcja, transport, magazynowanie oraz odbiorca. Korzystając z systemów wspierających działalność przedsiębiorstwa niezbędnym jest kontrolowanie wydatków związanych z utrzymaniem jej struktury, wdrożenia, serwisowania i obsługi. Kontrolę nad systemami powinny mieć osoby odpowiedzialne za logistykę w całym przedsiębiorstwie oraz za koordynację prac magazynowych. Informacja o kosztach będzie istotna nie tylko dla działu finansowego i logistycznego ale także dla Zarządu.

Zmierz czy efektywność systemu magazynowego z którego korzystasz, przeważa nad kosztami poniesionymi z tytułu jego wdrożenia i funkcjonowania w firmie. Analiza tego wskaźnika efektywności pozwoli dokonywać porównań pomiędzy poszczególnym typami systemów zarządczych w celu odnalezienia najbardziej optymalnego ekonomicznie rozwiązania. Dodaj pozostałe KPI magazyn i obserwuj wszystkie wyniki w magazynie.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy