IT - operacyjne

RODZAJE TECHNOLOGII

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w IT

Opis produktu

Z jakich technologii informatycznych korzystasz w przedsiębiorstwie? Jak różnorodnymi narzędziami posługują się Twoi pracownicy? Czy weryfikowałeś kiedykolwiek z ilu urządzeń, oprogramowań i systemów korzystasz? Ilu masz specjalistów od danej technologii? Użycie wielu typów narzędzi daje możliwość rozwoju przedsiębiorstwa, jednak, tym samym, wymaga zatrudnienia osób obsługujących dane systemy. Optymalnie masz zaplanowaną zastępowalność stanowisk?

Zwróć uwagę, że przeliczenie udziału poszczególnych technologii, skorelowany z zastępowalnością stanowisk, rotacją i retencją oraz rekrutacją może przynieść Ci podstawy do przemyślenia nowej strategii zarządzania projektami, klientami, ale również zespołami IT.

Może możliwym byłoby sprowadzenie wszystkich tematów do wspólnego narzędzia do zarządzania projektami o różnych technologiach? Czy w jakiś sposób usprawniłoby to pracę i komunikację w Twoich zespołach? Zacznij od przeliczenia rodzajów technologii w firmie i spróbuj znaleźć odpowiedzi na resztę pytań. Skonsultuj się z naszym ekspertem i wybierz szerszą gamę wskaźników w grupie KPI IT.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy