HR - operacyjne

PLANY SUKCESJI

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI efektywności procesów HR

Opis produktu

Planowanie sukcesji to strategia identyfikowania i rozwijania przyszłych liderów w Twojej firmie — nie tylko na szczycie, ale także na głównych stanowiskach na wszystkich poziomach. Pomaga Twojej firmie przygotować się na wszelkie nieprzewidziane okoliczności, przygotowując pracowników o wysokim potencjale do awansu. W dużych firmach zarząd, a nie tylko dyrektorzy działów zazwyczaj nadzoruje planowanie sukcesji. Ponadto planowanie sukcesji ma wpływ nie tylko na właścicieli i pracowników, ale także na udziałowców. Warto jest więc im poświęcić należytą staranność i uwagę.

Czasami z dużym wyprzedzeniem będziesz wiedział, czy trudny do zastąpienia członek zespołu odejdzie z firmy — dobrym przykładem jest planowana emerytura. Ale innym razem zostaniesz zaskoczony nagłym i potencjalnie dezorientującym odejściem pracownika. Dlatego potrzebujesz planu — teraz. Członkowie Twojej kadry nie są środkami trwałymi — a zmiany w składzie  zespołu są nieuniknione. Nie zawsze możesz przewidzieć odejście cenionego pracownika z firmy. Jednak dzięki efektywnemu planowaniu sukcesji możesz utorować drogę do ciągłości, która ma kluczowe znaczenie dla przyszłości Twojej firmy. Sprawdź jak skutecznie je kreujesz przeliczając wskaźnik efektywności z grupy KPI HR.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy