HR - finansowe

WYNAGRODZENIE ZASADNICZE

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI efektywności procesów HR

Opis produktu

Wynagrodzenie zasadnicze jest podstawą kwoty wypłacanej pensji pracownika. Wypłacane, zazwyczaj, raz w miesiącu w stałej wysokości za przepracowany miesiąc, czyli pełen okres czasu pracy obowiązujący danego pracownika. By odpowiednio ustalić wysokość wynagrodzenia zasadniczego trzeba wziąć pod uwagę możliwości finansowe organizacji, a co najważniejsze określić średnią zarobków osób na tym samym lub podobnym stanowisku w Polsce oraz mieście, w którym funkcjonuje firma. Dodatkową zmienną będzie również poziom kompetencji zatrudnianego – czy kandydat jest gotowy do pracy, czy trzeba w niego zainwestować?

Jak płaci podobnym specjalistom konkurencja? Czy jesteś w stanie zaoferować swoim pracownikom atrakcyjne wynagrodzenie? Co może motywować ich do pozostania w Twojej firmie? Uchroń swoje przedsiębiorstwo przed utratą ekspertów. Nie pozwól, by zasilili know how konkurencji. Skorzystaj ze wskaźnika efektywności wynagrodzenie zasadnicze z grupy KPI HR i sprawdź czy oferowane przez Ciebie pensje są konkurencyjnymi na rynku.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

 

Do tej grupy polecamy