HR - operacyjne

LICZBA MGR

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI efektywności procesów HR

Opis produktu

Ilu pracowników w Twoim przedsiębiorstwie posiada wykształcenie ukończone obroną tytułu magistra? Liczba osób z wyższym wykształceniem w populacji wchodzącej na rynek pracy nieustannie rośnie. Jednak dla pracodawcy najbardziej istotnym są kwestie umiejętności i nabytych kompetencji. Czy wiesz jak rozkłada się liczba osób z ukończonym uniwersytetem w Twojej firmie?

Wykazywanie generalnej liczby „tytułów” nie będzie istotną informacją. Zasadnym jest wyróżnianie tej danej dla każdego działu indywidualnie – ile osób z wykształceniem zajmuje stanowiska na magazynie, na produkcji, ile w R&D? Nie najlepszym jest więc użycie zasady „im więcej tym lepiej”, warto odnieść się do danego obszaru firmy. Może w Twojej organizacji kryją się ukryte talenty? Odkryj czy dobrze wykorzystujesz kompetencje swoich pracowników, przeliczając wskaźnik liczba mgr z grupy KPI HR.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy