HR - finansowe

KOSZT SYSTEMU HR

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI efektywności procesów HR

Opis produktu

Systemy informatyczne są wykorzystywane już w każdym aspekcie funkcjonowania organizacji, dając szanse na podniesienie poziomu efektywności procesów. Obecnie są niezbędne aby firma mogła pozostać konkurencyjna na dynamicznym rynku biznesowym oraz wymagającym rynku pracowników. Takie zjawisko dotyczy również obszaru zarządzania ludźmi i systemów HR. Systemy do zarządzania HR służą do kontrolowania realizacji założonych planów i celów w działach HR, wspierając jednocześnie pracowników w realizacji ich codziennych obowiązków.

Istnieje szereg korzyści opowiadających za wdrożeniem systemu HR w firmie, między innymi jest to łatwy i szybki dostęp do danych, pełna lub częściowa automatyzacja zadań, spadek liczby błędów spowodowanych ludzką nieuwagą lub brakiem zgodności z aktualnymi przepisami czy wyższa ogólna wydajność działu HR. Pełna analiza tego wskaźnika obejmować będzie ocenę efektywności systemu HR w odniesieniu do kosztów ponoszonych z tytułu jego wdrożenia i funkcjonowania w firmie. Tego typu interpretacja pozwoli dokonywać porównań pomiędzy poszczególnym typami systemów zarządczych w celu odnalezienia najbardziej optymalnego ekonomicznie rozwiązania. Zamów komplet wskaźników z grupy KPI HR i zobacz pełną wizualizację Twoich wyników.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je tobie zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy