HR - finansowe

KOSZT ROBOCZOGODZINY

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI efektywności procesów HR

Opis produktu

Ustalanie cen nie powinno mieć wiele wspólnego z wyobrażeniem o dobrej cenie. Jej składową są między innymi materiały, zużycie mediów, roboczogodziny itd. Dokładna analiza kosztów wytworzenia pozwala na prawidłowe oszacowanie marży, ceny, a docelowo na tworzenie rentowności przedsiębiorstwa. Roboczogodziny, zwane również osobogodzinami, to jednostka miary używana, między innymi, w zarządzaniu projektami, do mierzenia wysiłku potrzebnego do wykonania zadania. Obliczenie kosztu pojedynczej roboczogodziny, dla każdego ze stanowisk, jest istotne do zmierzenia kosztu na projekt / usługę / produkt / każdego typu eksperta i jego wkładu w wynik.

Warunkiem możliwości poprawnego obliczenia całkowitego kosztu pracy jest uwzględnienie różnych stawek godzinowych dla każdej kategorii zawodowej, każdego stanowiska czy działu. Wskaźnik koszt roboczogodziny pozwoli Ci dokładniej dokonywać wycen, co pozytywnie wpłynie na wyniki finansowe organizacji. Zawsze możesz liczyć na wsparcie doradców KDR KPI Smart w samodzielnym obliczaniu wyników i ich interpretacji. Zajrzyj do sklepu z całą listą miar w obszarze KPI HR, wybierz te najbardziej CI potrzebne i zacznij liczyć kadry już dziś.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy