OBSŁUGA KLIENTA - jakościowe

POWTARZALNOŚĆ INCYDENTÓW

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w obsłudze klienta

Opis produktu

Kategoryzujesz zgłaszane przez klientów incydenty? Prowadzisz ewidencję najczęściej występujących problemów? Współcześnie rozwój organizacji w dużej mierze jest zależny od tego jak szybko menadżerowie są w stanie poznać potrzeby klientów oraz je zaspokoić. Ważnym elementem w procesie spełniania wymagań jest właściwe zarządzanie reklamacją. Poznanie istoty problemów zgłaszanych przez nich do działu obsługi, w tym powtarzalność incydentów ma szansę wpłynąć pozytywnie na wzrost satysfakcji klienta.

Grupując incydenty rodzajowo menadżer może zdiagnozować główne problemy w procesach, które są zorganizowane w organizacji.


Dokonując  dokładnej analizy z grupy KPI obsługa klienta możliwym jest dokonanie optymalizacji poszczególnych elementów organizacji w miejscach, które wcześniej dla kierownictwa nie wydawały się być problematyczne. Przelicz ten i inne wskaźniki i zobacz co jeszcze możesz u siebie poprawić! Wskaźniki jakościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy