HR - operacyjne

POZIOM OUTSOURCINGU

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI efektywności procesów HR

Opis produktu

Które działy w swojej firmie outsourcujesz? Ilu pracowników zatrudniasz bezpośrednio, a ile przez specjalistyczną agencję czy firmę Outsourcing przeszedł z poziomu taktycznego na strategiczny, a firmy zaczęły traktować outsourcing jako ważną ideę biznesową. To szeroko stosowana praktyka biznesowa, w której organizacja zatrudnia podmiot zewnętrzny do wykonywania zadań, obsługi operacji lub świadczenia usług dla firmy.

Outsourcing do pewnego poziomu jest bezpiecznym rozwiązaniem dla biznesu. Jednak niezbędnym jest kontrolowanie jakie działy delegujemy na zewnątrz firmy oraz liczbę pracowników zatrudnianych poprzez agencję lub leasing. Zweryfikuj ich poziom na każdej grupie stanowisk. Gdzie występują najczęściej? Jakie zagrożenia może to za sobą nieść? Przyjmuje się, że bezpieczny poziom outsorcingu nie powinien przekroczyć 60%. Jaki poziom reprezentuje Twoja firma? Sprawdź przeliczając nasz wskaźnik z grupy KDR HR, czy nie narażasz bezpieczeństwa organizacji. Komplet wskaźników w grupie KPI HR da Ci pełen obraz sytuacji w obrębie zasobów ludzkich.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy